دیاگ ولوو وکام ۲ VOCOM II

دیاگ ولوو وکام ۲

 

 ۸۸۸۹۴۰۰۰  VOCOM II

دیاگ بنز ، دستگاه عیب یاب حرفه ای برای همه خودروها و موتورهای شرکت مرسدس بنز پس از سال 2000 میلادی است

دیاگ  وکام ۲ آخرین نسل از دیاگ های ولوو محسوب میگردد که در زمینه موتورهای کامیون اتوبوس راهسازی و موتورهای زمینی قابل استفاده و کاربرد است.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه ی دیاگ اسکانیا مراجعه کنید

دیاگ کنور جهت عیب یابی سیستم های ترمز شامل همه ابزارهای مورد نیاز جهت انجام تعمیرات و نگهداری سیستم های ترمز مبتنی بر سیستم کنور مانند کامیون ها و تریلر ها می باشد

 

جهت اطلاعات بیشتر و آموزش دیاگ ولوو وکام ۲ VOCOM II با شماره ۰۹۱۲۸۹۴۰۰۸۵ تماس بگیرید.

 

متعلقات دستگاه دیاگ ولوو وکام ۲ VOCOM II به شرح ذیل می باشد:

اینرفیس وکام 2

کابل 8 پین

کابل OBDII

کابل یو اس بی

کابل ۱۴ پین برای کامیون های راهسازی

همین طور کابل های ۶ و ۸ پین برای موتورهای زمینی پنتا

ابزار عیب یابی کامیون Volvo Vocom 88890300 جدیدترین، اصلی و تنها ابزار عیب یابی OEM است که توسط Movimento در سوئد ساخته شده است و برای تعمیر و نگهداری کامیون های Volvo، MACK، Penta (موتورهای دریایی)، UD، کامیون های رنو EURO 6، اتوبوس ها، ماشین آلات ساختمانی و سایر سنگین طراحی شده است. – وسایل نقلیه وظیفه ای که کل فرآیند تعمیر را با استفاده از لپ تاپ عیب یابی ویژه با نرم افزار تشخیصی پیکربندی شده پوشش می دهد. این برای آسان‌تر و کارآمدتر کردن کارهای تعمیرگاه ساخته شده است.

 

ابزار Vocom طیف کاملی از عملیات تشخیصی را برای وسایل نقلیه سنگین ولوو که از سال 2002 ساخته شده اند با اتصال با سرعت بالا به ECU از طریق کابل با کیفیت بالا ارائه می دهد. برای مدل‌های قدیمی‌تر خودروی ولوو که در سال 1998 یا قبل از آن ساخته شده‌اند، همه عملیات‌های تشخیصی از طریق اتصال معمول و کندتر به ECU در دسترس هستند. این ابزار جایگزین ابزار تشخیصی قدیمی تر Volvo – VCADS 88890180 می شود، اما تمام عملکردها را حفظ می کند. فقط رابط Vocom واقعی می تواند از طریق Wi-Fi کار کند (از اتصال بی سیم 802.11 پشتیبانی می کند)، سازگار با جدیدترین وسایل نقلیه و مقاوم در برابر آب است.

 

این ابزار تشخیصی با تمرکز بر استحکام و دوام برای مقاومت در برابر محیط سخت کارگاه طراحی شده است. این جدیدترین آداپتور ولوو است و جایگزین همه آداپتورهای قدیمی از جمله 88890180 و 88890020 می شود.

 

مجموعه پلاگین‌ها، مجوزهای کاربر و زبان‌های موجود قابل تنظیم است تا هر کاربر نیاز خود را ارائه دهد. رابط Vocom 88890300 Volvo همچنین عملکردهایی را برای تغییر پارامتر با ابزار توسعه دهنده، ارتباط با محصول و سایر برنامه های کاربردی خارجی ارائه می دهد. ابزار Premium Tech دسترسی به برنامه‌ریزی خودرو و پارامتر، اطلاعات خدمات، تشخیص، آزمایش‌ها و کالیبراسیون را فراهم می‌کند.

 

زمینه کاربرد دیاگ ولوو وکام ۲ VOCOM II :

جهت عیب یابی و برنامه ریزی انواع موتورهای ولوو و رنو

 

موتورهای تحت پوشش:

کامیون های ولوو ورژن ۲-۳-۴

اتوبوس های ولوو

کامیون های رنو

موتورهای پنتا

ماشین آلات راهسازی

ماک

کامیون های UD

موتورهای کامینز

 

برنامه های سازگار با وکام ۲:

PTT 1.12

PTT 2.X.X

Vodia 5

Diagnostica

Cummins insite

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *